10 років на ринку
127 виграних справ
56 успішних банкрутств
Професіоналізм. Гарантії. Конфіденційність

ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «НОБІЛІ» - команда професіоналів нового покоління, яка спеціалізується на комплексному юридичному обслуговуванні середнього та великого бізнесу в Україні.

Аналіз ринку юридичних послуг свідчить про те, що звернення за кваліфікованою юридичною допомогою найчастіше пов’язані з наявністю вже існуючої конфліктної ситуації.

Погляд на ситуацію під іншим кутом дозволяє не лише оцінити правові ризики та перспективи конкретного спору, але й прийняти найбільш виважене рішення щодо його врегулювання. Наріжним каменем будь-якого конфлікту є людські відносини та протилежне бачення його учасниками. Гармонізація відносин клієнта з контрагентами, партнерами та державними (контролюючими) органами, на мій погляд, - основне завдання юриста.

Професія юриста близька до професії лікаря, правильно підібране слово та розуміння реального завдання допомагає обрати найбільш оптимальну форму його вирішення – будь то судовий розгляд, чи досудове врегулювання спору.

Володіння юристами Компанії техніками психологічного впливу та контролю дозволяє досягати бажаних клієнтом результатів в найкоротші строки, а також лобіювати інтереси клієнта в межах судового процесу.

На сьогодні, при вирішенні правових задач недостатньо лише грамотного використання правових інструментів. Мій девіз: «Бачу мету – не бачу перешкод!»

ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «НОБІЛІ» надає повний комплекс юридичних послуг, пов’язаних з забезпеченням життєдіяльності бізнесу в Україні.

Професіоналізм команди ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ «НОБІЛІ» - запорука успіху та стабільності Вашого бізнесу.

                                                                                                                                                               Керуючий партнер
                                                                                                                                                               Наталія Тищенко

En Ua Ru
16 Червня 2017 г.
Роботодавець пропонує зареєструватися ФОПом: "за" та "проти"   У чому полягає різниця між оформленням працівника за трудовою книжкою —...
Детальніше
20 Квітня 2017 г.
НОБІЛІ з радістю повідомляють, що Керуючий партнер Наталія Тищенко була включена до переліку кращих клієнтів в номінації "Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих...
Детальніше
07 Квітня 2017 г.
Нагадуємо, що 1 травня 2017 року спливає строк для подання річних декларацій про майновий стан і доходи громадян за 2016 рік. Якщо останній день терміну подання...
Детальніше
04 Квітня 2017 г.
Банкрутство в Україні: що потрібно знати кожному власнику бізнесу У розвинених країнах банкрутство є невід’ємною частиною ринкової економіки, наслідком...
Детальніше
07 Березня 2017 г.
Робота як стиль життя. На питання Юридичної газети відповіла Керуючий партнер Наталія Тищенко.
Детальніше
Дивитися всі

Всі права захищені © Юридична компанія «НОБІЛІ» 2017, Розробка сайту:

Фотографії: фотограф Микола Гавлюк. Малюнки: художник Катерина Пархоменко.