Експертиза

 

FMCG

Будучи одним із найбільших ринків для FMCG товарів в Європі, Україна залишається привабливою для компаній даного сектору. Однак зміни зовнішніх факторів, включаючи активний перехід споживачів з off-line до on-line, погіршення купівельної спроможності у зв’язку з волатильністю курсу національної валюти, а також події у східних регіонах країни призводять до збільшення використання інструменту банкрутства для збереження ліквідності FMCG компаній або виведення з ринку неплатоспроможних гравців.

Nobili консультує FMCG компанії за наступними напрямками:

  • банкрутство компаній-партнерів (дистриб’юторів, торговельних мереж та інших), від яких залежать результати діяльності будівельної компанії
  • вирішення спорів
  • оцінка ризиків банкрутства FMCG компаній
  • початок процедури банкрутства з ініціативи боржника
  • представництво інтересів кредиторів у процедурі банкрутства FMCG компаній
  • представництво інтересів FMCG компаній у процедурі банкрутства
  • представництво у кримінальних провадженнях, пов’язаних з умисним доведенням підприємства до банкрутства
  • протидія «фіктивним банкрутствам»

Проекти

Клієнт: національний виробник продовольчих товарів

Nobili представила інтереси клієнта під час проведення податкової перевірки та процедури адміністративного оскарження податкових повідомлень-рішень. До спірних правовідносин було застосовано процедуру податкового компромісу, завдяки реалізації якої було досягнуто компромісне для платника-податків вирішення ситуації.

Сума проекту: близько USD 150 000

Клієнт: ТОВ «Лінкор» – оператор роздрібної торгівлі продуктами харчування

Nobili виступила юридичним радником боржника, оператора роздрібної торгівлі, а також консультантом Арбітражного керуючого у процесі банкрутства. Група кредиторів включала АКБ «Європейський», ТОВ «Фактор ексім», ПАТ «Конверсбанк».

Сума проекту: близько USD 14 000 000

Клієнт: французька компанії, лідер світового ринку парфумерії та косметики

Nobili виступила правовим радником у питаннях реалізації інвестиційного проекту в Україні щодо відкриття мережі косметичних магазинів, надавши консультації щодо структурування бізнесу в Україні з урахуванням особливостей оподаткування.

Інвестиційний проект реалізовано в декільках містах України з перпективою розширення мережі магазинів.

Сума проекту: близько EUR 2 500 000

Клієнт: дистриб’ютор вимірювальних пристроїв

Nobili представила інтереси клієнта щодо стягнення заборгованості за договором поставки. Правомірність правової позиції клієнта підтверджена на рівні всіх судових інстанцій, на користь клієнта стягнуто заборгованість та штрафні санкції за порушення договору.

Сума проекту: близько USD 80 000