Досвід

Клієнт: компанія-власник автомобільних салонів, кредитор

Nobili виступила юридичним радником кредитора у справі про банкрутство. За заявою кредитора було визнано недійсним договір купівлі-продажу об’єкта нерухомості, укладений за ціною значно нижчою від ринкової. За рахунок продажу об’єкта нерухомості було задоволено вимоги кредиторів в значному обсязі.

Сума проекту: близько USD 7 000 000

Клієнт: компанія аграрного сектору

Nobili представила інтереси клієнта, майно якого незаконно вибуло із його володіння на підставі договору, який було визнано недійсним. За віндикаційним позовом майно повернуто законному власнику. Правову позицію клієнта підтримано судом апеляційної інстанції.

Сума проекту: близько USD 173 000

Клієнт: національний виробник продовольчих товарів

Nobili представила інтереси клієнта під час проведення податкової перевірки та процедури адміністративного оскарження податкових повідомлень-рішень. До спірних правовідносин було застосовано процедуру податкового компромісу, завдяки реалізації якої було досягнуто компромісне для платника-податків вирішення ситуації.

Сума проекту: близько USD 150 000

Клієнт: ТОВ «Лінкор» – оператор роздрібної торгівлі продуктами харчування

Nobili виступила юридичним радником боржника, оператора роздрібної торгівлі, а також консультантом Арбітражного керуючого у процесі банкрутства. Група кредиторів включала АКБ «Європейський», ТОВ «Фактор ексім», ПАТ «Конверсбанк».

Сума проекту: близько USD 14 000 000

Клієнт: південнокорейська компанія CERAGEM – виробник унікального медичного обладнання

Nobili виступила юридичним радником боржника, а також консультантом Арбітражного керуючого у процесі банкрутства. Група кредиторів включала, зокрема, державну податкову інспекцію України.

Проект названо серед 50 найбільших судових та арбітражних справ 2014 року. Рейтинг «50 провідних юридичних фірм 2014», видання «Юридична практика».

Сума проекту: близько USD 40 000 000

Клієнт: «Рапід КД» – будівельна компанія

Nobili виступила юридичним радником боржника, а також консультантом Арбітражного керуючого у процесі банкрутства, забезпечивши реалізацію активів боржника за найвищою вартістю та погашення вимог кредиторів, основним із яких була державна податкова інспекція.

Сума проекту: близько USD 6 000 000

Клієнт: Укрсоцбанк, входить до топ-10 банків України за розміром активів, до 2016 року – частина міжнародної групи UniCredit Group

Nobili виступила юридичним радником кредитора (Укрсоцбанку) у процедурі банкрутства щодо розробки стратегії захисту від рейдерського захоплення об’єкта незавершеного будівництва – єдиного активу банкрута. Nobili провела юридичний аудит об’єкта нерухомості, оцінку дозвільної та іншої документації, пов’язаної з будівництвом об’єкта. Nobili також виступила консультантом Арбітражного керуючого у процесі банкрутства.

Сума проекту: близько USD 6 000 000

Клієнт: французька компанії, лідер світового ринку парфумерії та косметики

Nobili виступила правовим радником у питаннях реалізації інвестиційного проекту в Україні щодо відкриття мережі косметичних магазинів, надавши консультації щодо структурування бізнесу в Україні з урахуванням особливостей оподаткування.

Інвестиційний проект реалізовано в декільках містах України з перпективою розширення мережі магазинів.

Сума проекту: близько EUR 2 500 000

Клієнт: власник мережі аптек

Nobili представила інтереси клієнта в судах при оскарженні податкових повідомлень-рішень. Неправомірні рішення податкового органу було скасовано на рівні Вищого адміністративного суду, інтереси клієнта захищено.

Сума проекту: близько USD 480 000

Клієнт: національна будівельна компанія

Nobili представила інтереси клієнта в судах при оскарженні податкових повідомлень-рішень та неправомірних дій правоохоронних органів під час проведення обшуку.

Незаконно винесене податкове повідомлення-рішення було скасовано, а речі та документи, вилучені під час обшуку, повернуті клієнту.

Сума проекту: близько USD 98 000

Клієнт: компанія аграрного сектору

Nobili представила інтереси клієнта в судах при оскарженні податкових повідомлень-рішень у зв’язку з неправомірним нарахуванням податкових зобов’язань за наслідками проведення податкової перевірки.

Правова позиція позивача була підтримана Вищим адміністративним судом України.

Сума проекту: близько USD 116 000

Клієнт: група компаній Olympic – власник розважальних закладів

Nobili виступила юридичним радником Olympic Casino, забезпечивши проведення процедур банкрутства підприємств мережі через заборону грального бізнесу в Україні в 2009 році.

Проект названо серед 50 найбільших судових та арбітражних справ 2012 року. Рейтинг «50 провідних юридичних фірм 2012», видання «Юридична практика».

Сума проекту: близько USD 85 000 000

Клієнт: національний вищий навчальний заклад

Nobili представила інтереси клієнта щодо стягнення заборгованості на користь клієнта з Київської державної адміністрації в межах програми підтримки навчального закладу. Правомірність позиції клієнта було підтверджено на рівні суду апеляційної інстанції, грошові кошти стягнуто в повному обсязі.

Сума проекту: близько USD 130 000

Клієнт: дистриб’ютор вимірювальних пристроїв

Nobili представила інтереси клієнта щодо стягнення заборгованості за договором поставки. Правомірність правової позиції клієнта підтверджена на рівні всіх судових інстанцій, на користь клієнта стягнуто заборгованість та штрафні санкції за порушення договору.

Сума проекту: близько USD 80 000

Клієнт: національна будівельна компанія

Nobili представили інтереси клієнта щодо стягнення заборгованості за договором будівельного підряду. Правову позицію підтримано Вищим господарським судом, стягнуто грошові кошти, що становлять заборгованість, а також інфляційні збитки та три відсотки річних. Рішення суду виконано добровільно.

Сума проекту: близько USD 141 000