Експертиза

 

Вирішення спорів

Nobili розробляє бізнес-орієнтовані та економічно обґрунтовані підходи до вирішення спорів. Поєднуючи знання та досвід судової практики, Nobili допомагає бізнесу розробити рішення, яке нівелює ризики настання негативних наслідків судових спорів для репутації та стабільної роботи компанії.

Ми спеціалізуємося на вирішенні комерційних, корпоративних, податкових спорів, а також спорів щодо стягнення заборгованості, спорів, пов’язаних з банкрутством та відновленням платоспроможності.

Послуги Nobili:

Досудова стадія. Попередження та підготовка до судового процесу

  • альтернативне вирішення спорів: медіація та світові процедури врегулювання спорів
  • проведення аналізу ситуації та визначення перспектив судового спору
  • розробка правової позиції у судовому спорі

Судова стадія

  • представництво інтересів клієнтів у судових інстанціях усіх рівнів, включаючи вищі спеціалізовані суди та Верховний Суд України

Виконання судового рішення

  • приведення до виконання рішень іноземних державних судів
  • примусове виконання судових рішень в рамках виконавчого провадження

Проекти

Клієнт: компанія аграрного сектору

Nobili представила інтереси клієнта, майно якого незаконно вибуло із його володіння на підставі договору, який було визнано недійсним. За віндикаційним позовом майно повернуто законному власнику. Правову позицію клієнта підтримано судом апеляційної інстанції.

Сума проекту: близько USD 173 000

Клієнт: національний вищий навчальний заклад

Nobili представила інтереси клієнта щодо стягнення заборгованості на користь клієнта з Київської державної адміністрації в межах програми підтримки навчального закладу. Правомірність позиції клієнта було підтверджено на рівні суду апеляційної інстанції, грошові кошти стягнуто в повному обсязі.

Сума проекту: близько USD 130 000

Клієнт: дистриб’ютор вимірювальних пристроїв

Nobili представила інтереси клієнта щодо стягнення заборгованості за договором поставки. Правомірність правової позиції клієнта підтверджена на рівні всіх судових інстанцій, на користь клієнта стягнуто заборгованість та штрафні санкції за порушення договору.

Сума проекту: близько USD 80 000

Клієнт: національна будівельна компанія

Nobili представили інтереси клієнта щодо стягнення заборгованості за договором будівельного підряду. Правову позицію підтримано Вищим господарським судом, стягнуто грошові кошти, що становлять заборгованість, а також інфляційні збитки та три відсотки річних. Рішення суду виконано добровільно.

Сума проекту: близько USD 141 000