Юридична компанія “Nobili” презентувала Науково-практичний коментар Кодексу України з процедур банкрутства для Національного університету “Києво-Могилянська академія”

Мета ЮК «Nobili» полягає в поширенні фахових знань та висвітлення важливих аспектів процесу банкрутства. Активно впливати на освітні процеси, спрямовані на підвищення юридичної компетентності та зробити знання про банкрутство доступними для молодих фахівців.

Сьогодні банкрутство – це звичайний інструмент для бізнесу. Він допомагає оптимізувати фінансові процеси, надає час для перезагрузки в складних ситуаціях (мораторій), вивільняє активи чи допомагає перерозподілити їх, а також що найактуальніше – допомагає відновити бізнес.

Популярність процедур банкрутства можна побачити за кількістю відкритих справ в судовому реєстрі. Але кількість спеціалістів, які спеціалізуються на цій практиці дуже мала. Процедури банкрутства не такі прості, як здаються на перший погляд і потребують досвіду.

Тому практики ЮК «Nobili»: Наталія Тищенко – керуюча партнерка, яка має понад 22 роки практики у сфері банкрутства та Олексій Меше – керівник судової практики разом з науковцями Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого зробили продукт, який принесе користь всім, хто бажає освоїти практику банкрутства. Цей коментар – це синергія наукової думки і практики.

Тепер усі охочі мають можливість ознайомитися з примірником Науково-практичного коментаря КУЗПБ в бібліотеці Національного університету “Києво-Могилянська академія”. Ми впевнені, що цей ресурс стане джерелом інформації як для студентів, так і викладачів, які цікавляться темою банкрутства та його впливом на сучасне суспільство. ЮК «Nobili» відображає вдячність університету за відданість навчанню нових спеціалістів, а також сприяє розвитку освіти та науки.