Експертиза

 

Банкрутство

Nobili спеціалізується на питаннях банкрутства та реструктуризації 17 років, забезпечила супровід більше 100 справ про банкрутство. Ми знаємо найменші нюанси процедури, судову практику, потенційні ризики для підприємств, що ліквідуються, пов’язаних з ними бізнесів та кредиторів.

Послуги Nobili:

  • виконання обов’язків арбітражного керуючого (ліквідатора) в процедурі ліквідації
  • виконання обов’язків арбітражного керуючого (розпорядника майна) в процедурі розпорядження майном
  • консультування кредитора в процедурі банкрутства боржника (включаючи боржника, розташованого у регіонах України інших, ніж Київ та Київська область)
  • консультування підприємств щодо збереження заставних активів
  • консультування регіонального боржника у процедурі банкрутства

Експертиза у сфері банкрутства

Переглянути

Експертиза у сфері банкрутства для банку-кредитора

Переглянути

Проекти

Клієнт: компанія-власник автомобільних салонів, кредитор

Nobili виступила юридичним радником кредитора у справі про банкрутство. За заявою кредитора було визнано недійсним договір купівлі-продажу об’єкта нерухомості, укладений за ціною значно нижчою від ринкової. За рахунок продажу об’єкта нерухомості було задоволено вимоги кредиторів в значному обсязі.

Сума проекту: близько USD 7 000 000

Клієнт: ТОВ «Лінкор» – оператор роздрібної торгівлі продуктами харчування

Nobili виступила юридичним радником боржника, оператора роздрібної торгівлі, а також консультантом Арбітражного керуючого у процесі банкрутства. Група кредиторів включала АКБ «Європейський», ТОВ «Фактор ексім», ПАТ «Конверсбанк».

Сума проекту: близько USD 14 000 000

Клієнт: південнокорейська компанія CERAGEM – виробник унікального медичного обладнання

Nobili виступила юридичним радником боржника, а також консультантом Арбітражного керуючого у процесі банкрутства. Група кредиторів включала, зокрема, державну податкову інспекцію України.

Проект названо серед 50 найбільших судових та арбітражних справ 2014 року. Рейтинг «50 провідних юридичних фірм 2014», видання «Юридична практика».

Сума проекту: близько USD 40 000 000

Клієнт: «Рапід КД» – будівельна компанія

Nobili виступила юридичним радником боржника, а також консультантом Арбітражного керуючого у процесі банкрутства, забезпечивши реалізацію активів боржника за найвищою вартістю та погашення вимог кредиторів, основним із яких була державна податкова інспекція.

Сума проекту: близько USD 6 000 000

Клієнт: Укрсоцбанк, входить до топ-10 банків України за розміром активів, до 2016 року – частина міжнародної групи UniCredit Group

Nobili виступила юридичним радником кредитора (Укрсоцбанку) у процедурі банкрутства щодо розробки стратегії захисту від рейдерського захоплення об’єкта незавершеного будівництва – єдиного активу банкрута. Nobili провела юридичний аудит об’єкта нерухомості, оцінку дозвільної та іншої документації, пов’язаної з будівництвом об’єкта. Nobili також виступила консультантом Арбітражного керуючого у процесі банкрутства.

Сума проекту: близько USD 6 000 000