Олексій Меше, Керівник судової практики

+38(093) 812 19 84

Написати листа

Олексій – практикуючий юрист у сферах банкрутства, захисту бізнесу, корпоративного права, інтелектуальної власності та освітньої діяльності.

Має досвід роботи в  юриспруденції з 2008 року, з яких 5-річний досвід роботи арбітражним керуючим та понад 5-річний досвід здійснення адвокатської діяльності.

Експертиза

Основною спеціалізацією Олексія є банкрутство, захист бізнесу та оптимізація активів, досудове та судове представництво, вирішення спорів, інтелектуальна власність, захист від кримінального переслідування.

Олексій здійснює повне юридичне обслуговування компаній, реєстрацію та закриття бізнесу, представництво в судах, підготовку процесуальних документів та внутрішньої документації підприємств, захист прав власників об’єктів інтелектуальної власності та проводить переговори.

Має переваги з підприємництва та ведення бухгалтерського обліку щодо оптимізації ризиків діяльності бізнесу.

 

Визнання

Автор підручника «Вогнепальна зброя. Сучасний стан обігу зброї в Україні» – Харків: Право, 2019.

Свідоцтво Ради адвокатів Київської області про право на зайняття адвокатською діяльністю від 27.03.2014 року. Обліковується в Раді адвокатів Київської області.

Член Комітету інтелектуальної власності Ради адвокатів Київської області.

У 2019 році нагороджений Грамотою Ради адвокатів Київської області за активну участь у розбудові адвокатського самоврядування.

Член Державної екзаменаційної комісії Київського професійно-педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка з дисципліни «Кримінальне право».

 

Проекти

Понад 200 проектів по захисту та супроводженню бізнесу, які пов’язані із судовим та позасудовим захистом компаній їх власників, інвесторів та вирішення корпоративних питань.

Понад 10 проектів у сфері банкрутства, які пов’язані із здійсненням діяльності арбітражного керуючого, консультуванням та представництвом кредиторів та боржників.

 

Членство

Національна асоціація адвокатів України.

Асоціація правників України.

Українська асоціація власників зброї.

Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України.