Микола Грищук, Керівник практики нерухомості, будівництва й інфраструктури

+38(067) 595 67 75

Написати листа

Микола Грищук – практикуючий адвокат у сфері будівництва, нерухомості й інфраструктури.

Має більше 10 років досвіду у сфері будівництва, зокрема очолювання Відділу правової роботи Департаменту ДАБІ у Києві.

Експертиза

Основною спеціалізацією Миколи є консультування з правового регулювання в будівництві, правовий аналіз проектів договорів, участьу переговорах стосовно укладення, розірвання договорів у будівництві, вирішенні спорів пов’язаних з дотриманням умов таких договорів, оцінка ризиків під час інвестування, захист прав та інтересів суб’єктів містобудування у судовому порядку.

Микола здійснює правовий супровід діяльності суб’єктів містобудування під час виконання підготовчих та будівельних робіт, консультації та підготовка документів необхідних для отримання вихідних даних для проектування об’єктів будівництва, консультації щодо процедури прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів та проводить переговори.

Освіта:

  • Національна академія внутрішніх справ України, спеціалізація “Правознавство”, 2004 рік, диплом з відзнакою спеціаліста.
  • Київський національний університет внутрішніх справ, спеціалізація “Правознавство”, 2009 рік, диплом з відзнакою магістра.

Визнання:

  • Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю видане Радою адвокатів міста Києва від 15.07.2019 серія КВ № 000642.

Проекти:

  • Юридичне супроводження діяльності генерального підрядника під час будівництва житлового комплексу в місті Київ;
  • Захист прав та інтересів замовників у судах з приводу вихідних даних (містобудівних умов та обмежень), оскарження результатів перевірок, штрафних санкцій, дій та бездіяльності контролюючих органів.

Членство:

  • Національна асоціація адвокатів України.

Практики